Je transplantácia vlasov bolestivá?

Mnohých ľudí skutočne znepokojuje a trápi strata vlasov, sú často vystrašení a boja sa možnosti podstúpiť transplantácii vlasov. Jednou z najčastejšie položených otázok, ktoré dostávame počas našich konzultácií, je:

Je teda transpalntácia vlasov bolestivá?

Barbush Hair Clinic, naši renomovaní a skúsení odborníci vykonávajú transplantáciu najmodernejšími technológiami. Tento zákrok je považovaný za najviac neinvazívny a najbezpečnejší typ obnovy vlasov. FUE (Follicular Unit Extraction) funguje extrakciou jednotlivých vlasových folikulov z darcovskej časti tela (zvyčajne po stranách a zadnej časti hlavy). Extrahované folikuly sa implantujú do oblastí postihnutých vypadávaním vlasov.

Mnohí z našich pacientov očakávajú veľa bolesti pred tým, ako budú čeliť procedúre obnovenia vlasov, no napokon sú veľmi prekvapení, že počas celého procesu necítia žiadnu bolesť. Áno, transplantácia vlasov je chirurgický zákrok, a preto si vyžaduje lokálne anestetiká v oblasti pokožky hlavy, aby sa minimalizovali akékoľvek nepríjemné pocity, ktoré by ste mohli počas operácie cítiť. Keďže proces aplikácie lokálnej anestézie funguje s prepichnutím do vlasovej pokožky, je to naozaj jediná vec, ktorú by ste mohli cítiť. Pacienti to častokrát prirovnávaju k maličkému akoby uštipnutiu.

Po procedúre transplantácie vlasov dostane každý pacient personalizovaný pooperačný program, ktorý zabezpečí našim pacientom vyhnúť sa pooperačnej infekcii alebo bolesti.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa procedúry transplantácie vlasov FUE, neváhajte si u nás dohodnúť  bezplatnú konzultáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *