Mám podstúpiť transplantáciu vlasov? Je to na celý život?

Transplantácia vlasov je procedúra, ktorá vám zmení život a nakopne sebadôveru. 5 dôležitých bodov, o ktorých by ste mali vediet pred podstúpením transplantácie.

#1 Existujú rôzne procedúry na transplantáciu vlasov

Ak ste sa rozhodli podstúpiť transplantáciu vlasov, nezabudnite, že existuje niekoľko procedúr. Tieto dve sú u pacientov  najviac aplikované. FUT (Follicular Unit Transplantation), ktorá vo väčšine prípadov zanecháva veľké a viditeľné jazvy na zadnej strane hlavy, čo hneď identifikuje to, že ste podstúpili transplantáciu vlasov. Naopak v Barbush Hair Clinic, transplantáciu vlasov vykonávajú skúsení odborníci metódou FUE (Follicular Unit Extraction), ktorá nezanecháva žiadne viditeľné jazvy. FUE  je vykonaná extrakciou jednotlivých vlasových folikulov z darcovskej časti tela (zvyčajne po stranách a zadnej časti hlavy). Extrahované folikuly sa implantujú do oblastí postihnutých vypadávaním vlasov. Touto technikou, ktorá je plne neinvazívna našim pacientom garantujeme najprirodzenejšie výsledky.

#2 Môžeme použiť iba to čo máte na hlave

Môžeme pracovať len s vlasmi, ktoré máte vo vašej darcovskej oblasti. Vo väčšine prípadov odoberáme vlasy zo zadnej časti a bokov hlavy a transplantujeme ich do zriedených oblastí. Ak ste úplne plešatý, v takomto prípade nebudeme môcť ponúknuť transplantáciu vlasov. Stačí si u nás v Barbush Hair Clinic dohodnúť bezplatnú konzultáciu a následne navrhneme najlepšie riešenie.

#3 Transplantácia vlasov je natrvalo

Áno. Transplantácia vlasov je permanentná liečba.  Ak hľadáte riešenie pre obnovu vlasov, je dôležité si uvedomiť, že transplantácia vlasov je jediným garantovaným a trvalým riešením.

#4 Transplantované vlasy ošetrujete ako ostatné vlasy

Veľa našich klientov nám dáva otázku, ako by mali po zákroku ošetrovať svoje transplantované vlasy. Po transplantácii vlasov je potrebné nasledovať náš personalizovaný pooperačný program , v ktorom je presne zadefinovaný postup ako prvý mesiac ošetrovať vlasy. Po mesiaci sa k vašim transplantovaným vlasom môžete správať úplne ako k nornálnym vlasom.

#5 Cena za transplantáciu vlasov

Náklad na transplantáciu vlasov je jednou z najväčších vecí, nad ktorými sa ľudia zamýšľajú a zvažujú či tomu chcú podstúpiť. Nemusíte byť hollywoodskou hviezdou, alebo dobre plateným športovcom, aby ste si mohli dovoliť transplantáciu vlasov. Barbush Hair Clinic ponúka možnosť každému z Vás docieliť vzhľad, ktorý zmení vašu vizáž a nakopne vaše sebavedomie. Len sa zamyslite, koľko ročne míňame na dovolenky, reštaurácie. Treba taktiež zvážiť, koľko peňazí ušetríte tým, že nekúpite drahé príčesky, či drahé vlasové výrobky, ktoré sľubujú nemožné. Transplantácia vlasov je jednorazová cena, ktorá vám prinesie tie najlepšie možné výsledky natrvalo na celý život.