O našej klinike

BARBUSH HAIR CLINIC

Naša klinika je hrdá na otvorenie pobočky, poskytujúcej vysoko kvalitné služby pre mužov a ženy v strednej Európe. Pri investícii do transplantácie vlasov, ktorá je na celý život chce byť každý z nás istý, že spravil to správne rozhodnutie. Operujeme s najviac skúsenými a renomovanými  odborníkmi na obnovu vlasov na svete. Pomôžeme vám  znovu získať sebadôveru a šťastie, ktoré si zaslúžite.

SKÚSENOSŤ A GARANCIA

Docieliť čo najlepší výsledok pri transplantácii je samozrejme v skúsenosti. Je to doslova kus umenia a talentu. Spolupracujeme s medzináronou špičkou. U každého pacienta je spôsob vypadávania vlasov unikátny a treba zohľadniť viacero faktorov a následne určiť to najvhodnejšie riešenie za účelom zabezpečenia čo najlepšieho výsledku. Sme hrdí na našu skúsenosť a tisíce úspešných výsledkov.

NAJVYŠŠIE ŠTANDARDY A TECHNOLÓGIE

Naši lekári pracujú so svetovo najmodernejšími a pokročilými technológiami, ktoré spĺňajú najvyššie lekárske normy. Potom, ako preskúmame dôvod vypadávania vlasov a diagnostikujeme váš zdravotný stav, navrhneme ďalšie alternatívy a kroky k tomu, aby sme docielili čo najlepšie výsledky. Sme hrdí na  to, že vykonávame transplantáciu vlasov pomocou technológie (FUE). Je to najmodernejšia a najúspešnejšia forma folikulárneho prevodu. Pomocou tohto non-invazívneho a počas transplantácie úplne bezbolestného zákroku, sa vieme dopracovať k  s pozoruhodným výsledkom a docieliť u pacienta výnimočných a prirodzených výsledkov. Žiadny iný typ transplantácie vlasov sa nepribližuje k tak pozoruhodným výslekom, ktoré sú docielené  FUE technológiou.

NÁŠ CIEĽ  – ZMENIŤ POSTOJ SPOLOČNOSTI

Jedným z našich cieľov je zmeniť postoj, názor na transplantáciu vlasov. Vypadávanie vlasov sa týka mnohých z nás a nie je žiadna hanba keď chce niekto vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Veríme, že transplantácia vlasov bude čoskoro chápaná ako úplne normálna a prirodzená vec tak ako v iných krajinách. Ak vás trápi vypadávanie vlasov, dohodnite si u nás bezplatnú konzultáciu. Transplantácia vlasov nie je len pre starších mužov a určite nepotrebujete mať plat hokejistu, aby ste vyzerali mladšie chodili von s hlavou plnou vlasov.

   

Spoznaj náš tím

Dr. Gokmen Gucer (chirurg)

Dosiahnuť čo najviac prirodzené výsledky a spokojnosť klienta sú jeho dennou prioritou. Bol pri zrode a založení Barbush Hair Clinic a je pripravený aplikovať svoje dlhoročné skúsenosti a poskytnúť top služby v oblasti folikulárnej transplantácie všetkým klientom kliniky Barbush Hair Clinic.

Čítajte viac
Martin Barbus (konzultant)

Stojí za zrodom súkromnej klinky Barbush Hair Clinic. Pravideľne sa zúčastňuje na konferenciách v oblasti transplantácie vlasov. Každému klientovi poskytne bezplatnú odbornú vstupnú konzultáciu, ktorá je následne delegovaná na chirurga.

Čítajte viac