O našej klinike

BARBUSH HAIR CLINIC

Pri investícii do transplantácie vlasov, ktorá je na celý život si chce byť každý z nás istý, že spravil správne rozhodnutie a dal sa do rúk tým najlepším odborníkom. Naša klinika patrí medzi svetovú špičku v oblasti FUE transplantácie vlasov. Vieme, že každá jedna folikula má nenahraditeľnú hodnotu. Naši skúsení chirurgovia pracujú s najmodernejšími a najpokročilejšími technológiami, na základe ktorých vieme klientom poskytnúť čo najvyššiu mieru zahustenia s čo najviac prirodzeným efektom. Pomôžeme vám  znovu získať sebavedomie, komfort  a šťastie ktoré si zaslúžite.

SKÚSENOSŤ A GARANCIA

Je mnoho kliník poskytujúcich službu transplantácie vlasov, avšak nie každá klinika dokáže poskytnúť služby na rovnako kvalitnej úrovni a dosiahnuť výsledky ako my. Turecko je mekka transplantácie vlasov a táto procedúra patrí v Turecku medzi jednu z najbežnejších. Víziou BHC bolo spojenie sa s najšpičkovejšími špecialistami v oblasti transplantácie vlasov a poskytnúť túto službu v najvyššej kvalite. Preto sme sa rozhodli vybrať z tých najlepších a vytvorili sme spoluprácu s jednou z najrenomovanejších kliník v Turecku. Po rokoch spolupráce vidíme, že sme urobili to najlepšie rozhodnutie. Výsledky a spokojnosť naších klientov sú našou vizitkou, za ktorou si hrdo stojíme.

NAJVYŠŠIE ŠTANDARDY A TECHNOLÓGIE

Docieliť čo najlepší výsledok pri transplantácii je samozrejme v skúsenosti. Je to doslova kus umenia a talentu. Naši chirurgovia sú ohodnotení mnohými oceneniami v oblasti transplantácie vlasov a patria medzi top špecialistov vrámci regiónu. Transplantáciu vlasov vykonávame pomocou technológie (FUE). Je to najmodernejšia a najúspešnejšia forma folikulárneho prevodu. Pomocou tohto non-invazívneho a počas transplantácie bezbolestného zákroku sa vieme dopracovať k pozoruhodným výsledkom a docieliť u pacienta výnimočných a prirodzených výsledkov.

NAJVYŠŠIA KVALITA A NAJLEPŠIA CENA NA TRHU

Našim hlavným cieľom a štandardom je umožniť klientom najvyššiu kvalitu a najdostupnejšiu cenu na trhu vrámci Európy. Finálna cena u nás zahŕňa vstupnú konzultáciu, odborné odporúčania pred procedúrou, leteckú dopravu na našu klinku v Turecku s našim osobným doprovodom, ubytovanie v 4. hviezdičkovom hoteli v blízkosti kliniky (raňajky a večera v cene), samotnú transplantáciu vlasov, 2-dňovú po-operačnú starostlivosť a odbornú kontrolu, spiatočnú dopravu do Bratislavy, a po-operačný dozor. Naši odborníci s Vami budú v kontakte počas štandardných pracovných hodín, 7 dní v týždni, aby sa postarali o Vašu spokojnosť.

   

Spoznaj náš tím

Gokmen G. Simsek (Chirurg – transplantácia vlasov)

Dosiahnuť čo najviac prirodzené výsledky a spokojnosť klienta sú jeho dennou prioritou. Bol pri zrode a založení Barbush Hair Clinic a je pripravený aplikovať svoje dlhoročné skúsenosti a poskytnúť top služby v oblasti folikulárnej transplantácie všetkým klientom kliniky Barbush Hair Clinic.

Čítajte viac
Martin Barbus (konzultant)

Stojí za zrodom súkromnej klinky Barbush Hair Clinic. Pravideľne sa zúčastňuje na konferenciách v oblasti transplantácie vlasov. Každému klientovi poskytne bezplatnú odbornú vstupnú konzultáciu, ktorá je následne delegovaná na chirurga.

Čítajte viac