Rekonštrukcia obočia

Obočie môže byť úplne chýbajúce alebo zriedené a to z mnohých rôznych dôvodov ako napr. pretrhnutia, alopécie, jaziev spôsobených zranením, popálenim tváre alebo vekom. V Barbush Hair Clinic ponúkame revolučný postup FUE na transplantáciu obočia. Dokážeme Vám vytvoriť prirodzene vyzerajúce obočie.

Rekonštrukcia obočia: Proces

S jednotlivými vlasovými vštepmi, ktoré sú analyzované pod mikroskopom Vám dokážeme vytvoriť hustotu obočia podľa vašich predsáv. Darcovské vlasy sa extrahujú zo zadnej časti hlavy pomocou FUE technológie a následne sa implantujú do oblasti obočia.

Ide o veľmi delikátny postup vyžadujúci perfektnú zručnočnosť umiestnenia chĺpkov. Ide o mikro drobné rezy, ktoré sú nasmerované správnym smerom a umiestnené tak, aby napodobňovali prirodzený rast. Pri zákroku nie sú potrebné skalpely a nevytvárajú sa žiadne stehy. Postup je 100% mikro-chirurgický. Pacienti získajú svoje prirodzene rastúce obočie bez vedľajších účinkov.

Rekonštrukcia obočia: Výsledok

Po transplantácii budete môcť vidieť smer jednotlivých folikulov. Naši lekári Vám zabezpečia dokonale estetický výsledok. Transplantované folikuly sú doživotné. Je potrebné raz mesačne ich ostrihať, pričom takúto službu dnes robia takmer v každom vlasovom štúdiu.

Predbežná cena transplantácie sa pohybuje medzi 1,500€ – 2,500€. Je samozrejme nevyhnutné dohodnúť si bezplatné osobné stretnutie, na ktorom vieme presne diagnostikovať váš stav a presnejšie určit cenu transplantácie.