Galéria – pred a po

Pred

Po

Alexander – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 930 Graftov)
FUE Transplantácia

Alexander je poľnohospodár, ktorý sa rozhodol podísť veľkú zmenu v jeho živote. S najvyššou možnou hustotou sme obnovili jeho frontálnu vlasovú líniu (zónu 1, 2, 3). Výsledky hovoria za všetko. Náš pacient našiel lásku k svojeho života, s ktorou sa zosobášil. Sme nesmierne šťastní, že sme mu takto nadvihli sebavedomie a v podstate úplne zmenili jeho život.

Pred

Po

Jozef – Transplantácia

2. Procedúry ( 3 930 Graftov)
FUE Transplantácia

Jozef pracuje ako záchranár (požiarnik). Je to naozaj hrdina a jeden z našich najobľúbenejších pacientov. Jeho prioritou bolo dosiahnuť čo najviac prirodzený výsledok. Rednutie vlasov vo frontálnej zóne ho obralo o možnosť formovania si účesov, tak ako bol zvyknutý. Keď prišiel k nám prvýkrát, obnovili sme celú frontálnu líniu. Druhýkrát sme zvýšili objem – hustotu. Sme veľmi hrdí na dosiahnutie takýchto pozoruhodných výsledkov.

Pred

Po

Salcuk – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 270 Graftov)
FUE Transplantácia

Pred jeho transplantáciou vlasov Salcuk stratil významné množstvo vlasov a ako vidíte, ďalší pacient ktorý prešiel úžasnou transformáciou. Salcuk pracuje ako účtovník a nedokázal sa vyrovnať so stratou vlasov už niekoľko rokov. Je nesmierne šťastný, že vidí seba s hlavou plnou vlasov vždy keď sa pozerá do zrkadla.

Pred

Po

Jan – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 370 Graftov)
FUE Transplantácia

Jan pracuje v oblasti stavebníctva. Po 30 rokoch tvrdej práce sa rozhodol splniť si svoj sen a podstúpiť transplantáciu vlasov, čo mu úplne zmenilo jeho život. Povedal nám, že sa cíti ako úplne nový človek. Tvrdí, že sa cíti oveľa viac svieži a pripravený objavovať nové veci vo svojom živote. Sme veľmi radi, že sme pomohli ďalšiemu pacientovi zvýšiť jeho sebavedomie.

Pred

Po

Daniel – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 170 Grafts)
FUE Transplantácia

Daniel je perfekcionista a špičkový návrhár interiérov, ktorý bol dlhodobo nespokojný s jeho ustupujúcou vlasovou líniou. FUE transplantáciou sme obnovili a zahustili jeho frontálnu vlasovú líniu a zadnú časť (zóna 6). Sme veľmi hrdí na to, že sme dosiahli ďalší úspešný výsledok a šťastie u nášho pacienta.

Pred

Po

Michael – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 180 graftov)
FUE Transplantácia

Michael pracuje ako maklér na burze. Denný stres za posledné roky sa odráža na jeho zdraví, a to výrazným vypadávaní vlasov. Po dovŕšení 34 roku života sa Michael rozhodol prejsť výraznou zmenou v jeho živote a dosiahnuť mladší vzhľad. Sme veľmi hrdí na vvýsledok, ktorý vidíme 10 mesiacov po zákroku.

Pred

Po

Francesco – Transplantácia vlasov

1. Procedúra (2 590 gratov)
FUE Transplantácia

Francesco je vynikajúcim holičom a členom Talianskej barber asociácie. Vo svojom každodennom zamestnaní, pri ktorom pracuje s výzorom a vlasmi svojich klientov, sa rozhodol podstúpiť transplantáciu vlasov a začať tak užívať si aj svoje vlastné účesy. Výsledok jedenásť mesiacov po procedúre hovorí za všetko.

Pred

Po

Vladimír – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 760 Graftov)
FUE Transplantácia

Pred transplantáciou vlasov Vladimír stratil výrazné množstvo vlasov. Len pár mesiacov po zákroku prešiel úžasnou transformáciou. Vladimír pracuje v oblasti stavebníctva ako projektový manažér už viac ako 15 rokov a táto operácia mu zmenila život jak v profesionálnom tak aj v súkromnom živote.

Pred

Po

Imre – Transplantácia vlasov

1. Procedúra ( 2 340 Graftov)
FUE Transplantácia

Emre je mladý úspešný podnikateľ, ktorý sa rozhodol zmeniť svoj život a podstúpiť FUE transplantáciu vlasov. Je nesmierne šťastný, že jeho sen sa naozaj stal skutočnosťou. Užíva si život s hlavou plnou vlasov. Pevne verí, že práve táto zmena, ktorú dosiahol vďaka našej klinike mu výrazne nakopla sebavedomie a pomáha mu pri dosahovaní ďalších úspechov.

Pred

Po

Simon – Transplantácia vlasov

Kvôli genetickému kódu Simon stratil výrazné množstvo vlasov už pri dovŕšení 25 roku života. Pracuje v oblasti médií. Ako sami vidíte, od svojho prvého zákroku prešiel úžasnou transformáciou. Simon potvrdil, že dosahuje nepochopiteľne lepší výkon a cíti sa oveľa lepšie pred publikom. Táto obrovská zmena mu splnila jeho dlho očakávaný sen.