Zákroky a liečba

FUE Transplantácia

FUE (Follicular Unit Extration – folikulárna extrakcia jednotky) je moderná technika extrahovania jednotlivých vlasových folikulov z darcovskej časti  tela (spravidla po stranách a zadnej časti hlavy). Extrahované folikuly sa implantujú do vypadávania vlasov postihnutých oblastí. FUE je momentálne najefektívnejšia metóda transplantácie vlasov, ktorá nenecháva žiadne výrazné jazvy, či akékoľvek viditeľné zmeny.

Rekonštrukcia obočia

Obočie môže byť chýbajúce alebo zriedené z mnohých rôznych dôvodov. Väčšinou z pretrhnutia, alopécie, jaziev spôsobených zranením, popálenim tváre alebo vekom. V Barbush Hair Clinic ponúkame revolučný postup FUE na transplantáciu vlasov pre obočie. Môžeme nielen zahustiť rednúce, ale zároveň vytvoriť prirodzene vyzerajúce obočie každému, kto v danej oblasti nemá vlasy vôbec.

Úprava jazvy po transplantácii

Jazvy na chlpatých častiach pokožky hlavy alebo obočia sú veľmi citlivou záležitosťou a narúšajú náš vzhľad. Niektoré jazvy sú malé a ľahko sa skrývajú, zatiaľ čo iné môžu vyžadovať opravu jaziev. Obnovenie vlasov v zjazvenej časti pokožky hlavy sa neuskutočňuje ľahko. Vyžaduje si dôkladné vyšetrenie pokožky hlavy a zváženie mnohých faktorov, ktoré môžu ovplyvniť výsledok obnovy rastu vlasov.

Lieky proti vypadávaniu vlasov

Existuje celý rad liekov, o ktorých je známe, že majú odlišnú účinnosť pri problémoch s vypadávaním vlasov. Po odbornej diagnostike na našej klinike navrhneme najpresnejšie riešenie, ktoré obnoví rast vlasov. Je dôležité vedieť aj keď sú lieky preukázané ako úspešné, zvyčajne nemajú žiadny vplyv na obnovu a rast vlasov. Preto najlepšou metódou a alternatívou na zastavenie vypadávania vlasov je práve transplantácia vlasov.

Cena zákroku transplantácie

Cena zákroku transplantácie vlasov sa odvíja od počtu implantovaných graftov a samozrejme aj od vašich individuálnych potrieb akú hustotu chcete docieliť. Preto nie je reálne poskytnúť odhad cenz ani online, ani telefonicky. Namiesto toho odporúčame pacientom naplánovať osobnú individuálnu konzultáciu s našim špecialistom, aby sme všetko správne posúdili.

Najvyššie štandardy a technológie

Sme registrovaní s CQC a naší lekári pracujú so svetovo najmodernejšími a pokročilými technológiami, ktoré spĺňajú najvyššie lekárske normy. Potom, ako preskúmame dôvod vypadávania vlasov a diagnostikujeme váš zdravotný stav, navrhneme ďalšie alternatívy a kroky k tomu, aby sme docielili čo najlepšie výsledky. Sme hrdí na  to, že vykonávame transplantáciu vlasov pomocou technológie (FUE). Je to najmodernejšia a najúspešnejšia forma folikulárneho prevodu. Pomocou tohto non-invazívneho a počas transplantácie úplne bezbolestného zákroku, sa vieme dopracovať k  s pozoruhodným výsledkom a docieliť u pacienta výnimočných a prirodzených výsledkov. Žiadny iný typ transplantácie vlasov sa nepribližuje k tak pozoruhodným výslekom, ktoré sú docielené  FUE technológiou.