Doctor

Gokmen G. Simsek (Chirurg – transplantácia vlasov)

Elazig Ataturk Saglik Meslek Lisesi

1996 – 2001

Gokmen je hrdý na to, že študoval a pracoval na Elazig Ataturk Saglik Meslek Lisesi, najprestížnejšej inštitúcii v Tureckej republike. Už počas štúdia ho veľmi zaujímala oblasť transplantácie vlasov. Fascinujú ho neustále inovácie a metódy v danej oblasti, preto sa pravidelne zúčastňuje na top konferenciách, kde naberá know how a napreduje na svojich vedomostiach.

Elazig Ataturk Saglik Meslek Lisesi (Vlasová klinika)

2001 – 2007

Počas svojeho pôsobenia v Elazig Ataturk Saglik Meslek Lisesi Center Gokmen nadobúda skúsenosti nielen v oblasti neurochirurgie, ale aj v oblasti estetickej chirurgie a zúčastňuje sa na mnohých tréningových programoch. V roku 2007 úspešne ukončuje program estetickej chirurgie zameranej na transplantáciu a obnovu rastu vlasov.

Súkromná ambulancia (Barbush Hair Clinic)

 2007 – súčastnosť

Po viac ako sedem ročnej skúsenosti sa Gokmen stáva uznávaným lídrom v oblasti transplantácie vlasov. V roku 2007 si otvára vlastnú súkromnú ambulanciu.  Jeho cieľom je zúžitkovať všetky skúsenosti a výnimočný talent. V roku 2017 sa združuje s klinikou Barbush Hair Clinic. Má za sebou tisícky plastických zákrokov a v oblasti transplantácie folikulárnej jednotky je špecialistom. Klientom Barbush Hair Clinic poskytuje vysoko kvalitné služby.

Martin Barbus (konzultant)

Stojí za zrodom súkromnej klinky Barbush Hair Clinic. Pravideľne sa zúčastňuje na konferenciách v oblasti transplantácie vlasov. Každému klientovi poskytne bezplatnú odbornú vstupnú konzultáciu, ktorá je následne delegovaná na chirurga.