Doctor

Dr. MUDr. Ingrid Lajčiaková Čoudková

Fakulta Medicíny, Karlova Univerzita, Praha (Česká Republika)

1989 – 1995

Medicína fascinuje Ingrid od jej útleho detstva a nakoniec sa stáva jej koníčkom na celý život. Od roku 1995, hneď po absolvovaní lekárskej fakulty Univerzity Karlovy v Prahe sa naplno venuje svojmu lekárskemu povolaniu.

Fakultná Nemocnica, České Budějovice (Česká Republika)

1995 – 2000

Počas svojho pôsobenia na Fakultnej nemocnici v Českých Budějoviciach získava Ingrid skúsenosti aj v oblasti dermatológie. V roku 2001 absolvovuje všeobecnú lekársku prax.

Ministerstvo zahraničných vecí SR (Hlavná lekárka HaZZ)

2002 – 2006

Počas daného obdobia sa Ingrid stáva hlavným lekárom Ministerstva zahraničných vecí SR (HaZZ – Hasičský a Záchranársky Zväz). Počas daného obdobia získava rozsiahle skúsenosti aj v oblasti dermatológie, pretože pravidelne čelí a zaobchádza s kožnými prípadmi, zraneniami pracovníkov HaZZ.

Privátna Ambulancia (Barbush Hair Clinic)

2006 – 2017

Po viac ako desiatich rokoch skúseností Ingrid neustále napreduje a otvára svoju súkromnú ambulanciu. Jej cieľom je využiť všetky skúsenosti z minulosti. V roku 2017 sa stáva súčasťou Barbush Hair Clinic. V predchádzajúcich rokoch má za sebou tisíce vyšetrení, a nie je pochýb o tom, že MUDr. Lajčiaková Čoudková je špecialista vo svojom odbore, pripravená poskytnúť pacientom najvyššiu starostlivosť.